ضرغامی : در انتخابات 1400 کاندیدا میشوم

ضرغامی اعلام کرده است : اگر در انتخابات ۱۴۰۰ احساس وظیفه کنم کاندیدا خواهم شد.

به گزارش ایصمانیوز ، عزت الله ضرغامی در گفت و گو با رادیو تهران در پاسخ به سوالی در مورد کاندیداتوری در انتخابات 1400 گفت: من سرباز نظام هستم و اگر بگویند ریاست صدا و سیما را بر عهده بگیر می  آیم و در مورد انتخابات 1400 هم اگر احساس وظیفه کنم کاندید خواهم شد.

گفتنی چندی قبل اخبار متعددی در فضای خبری و رسانه ای کشور در خصوص برگزاری جلساتی بین ضرغامی و دکتر احمدی نژاد منتشر شد که بعضا برخی از آن اخبار تکذیب و برخی تایید شد . عزت الله ضرغامی که در حدود 10 سال ریاست صدا و سیمای جمهوری اسلامی را بر عهده داشته ، مخالفین و موافقینی دارد . برخی او را در پوشش اخبار انتخابات سال 88 و حواشی آن مقصر میدانند و برخی دیگر نحوه برخورد و مدیریت او در آن زمان را تقدیر میکنند .

یک فعال سیاسی گفته است که ضرغامی تمایل دارد ، سبد رای احمدی نژاد را داشته باشد و دلیل آمد و شد او را با احمدی نژاد بر همین اساس و برنامه میداند . البته در این بین احمدی نژاد در پاسخ به سوال گزارشگری که درباره انتخابات ریاست جمهوری از او پرسید ، گفته است : الان خیلی مانده تا انتخابات ! من فکر میکنم کسانیکه امروز حرف از انتخابات میزنند ، بیشتر میخواهند عملکرد امروز دولت به حاشیه برود . نصیحت من به شما اینست که فعلا امروز را دریابید که فشار اقتصادی کمر مردم را خم کرده .

 

تحریریه ایصمانیوز

→ خواندن مطلب قبلی

لبنان : از آمریکا به نمایندگی از مسافران ماهان شکایت میکنیم

خواندن مطلب بعدی ←

آپدیت واتس آپ ، ارائه امکان گپ در چند دستگاه

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *