کدام پنجره دوجداره بهتر است؟

کدام پنجره دوجداره بهتر است؟

امروزه لزوم استفاده از پنجره های دوجداره جهت پایین آوردن هزینه های انرژی در بخش ساختمان  و تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره استاندارد جهت پایین آوردن هزینه های مربوط به خانوار بر همگان آشکار می باشد. حال این سوال پیش می آید که کدام پنجره دوجداره بهتر است؟ آیا هر پنجره دوجداره ای عایق صوت می باشد؟ آیا هر پنجره دوجداره ای عایق گرما و سرما می باشد؟ کدام پنجره دوجداره استاندارد است؟

جهت پاسخ به سوالات فوق باید چندین مورد بررسی گردد. همانطور که می دانید پنجره دوجداره هم با پروفیل upvc قابل تولید است و هم با پروفیل آلومینیوم ترمال بریک ،  در این نوشته به پنجره دوجداره upvc خواهیم پرداخت و به این نتیجه خواهیم رسید که دربین برند های مختلف پروفیل های upvc و کارخانجات تولید پنجره دوجداره ، کدام پنجره دوجداره upvc بهتر است؟

  • 1. پروفیل upvc: پروفییل upvc انتخاب نمایید که حتما حتما دارای گواهینامه استاندارد RAL آلمان باشد،  RAL آزمایشگاهی است که روی پروفیل 16 تست انجام می گیرد و پس از نتایج موفق این گواهینامه اعطاء می گردد. در سایت gkfp.deکه یک سایت آلمانی می باشد وارد شوید و نام پروفیل مربوطه را وارد نمایید تا نتایج مربوطه را مشاهده نمایید.

تحریریه ایصمانیوز

→ خواندن مطلب قبلی

پای هوش مصنوعی با معاملات الگوریتمی به بورس باز می شود

خواندن مطلب بعدی ←

کدام بخش‌ها مالیات‌شان با نرخ صفر حساب می‌شود؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *