واکنش بازیکنان منچستریونایتد به بازگشت رونالدو

بازیکنان منچستریونایتد به بازگشت فوق ستاره پرتغالی به اولدترافورد واکنش نشان دادند.

شب گذشته کریستیانو رونالدو در انتقالی جذاب و هیجانی به منچستریونایتد بازگشت تا پنجره نقل و انتقالات تابستان کنونی باورنکردنی‌تر از همیشه دنبال شود. بازگشت رونالدو به تئاتر رویاها واکنش بسیاری را به همراه داشت و بازیکنان کنونی شیاطین سرخ از این انتقال بسیار خوشحال شدند.

برونو فرناندز با تیتر «برونو مدیر برنامه» به شوخی از تاثیر خودش در این انتقال صحبت کرد.

جیدون سانچو که خودش نیز به تازگی به جمع بازیکنان منچستریونایتد پیوسته است، ساعات بعد از ظهر روز جمعه را «ساعات ترسناک» خطاب کرد و مدعی شد که این انتقال لحظات متفاوتی را برای فوتبال‌دوستان به نمایش گذاشته است.

جسی لینگارد که دوران حضور رونالدو در منچستریونایتد، نوجوانی در تیم پایه‌ این باشگاه بود، پس از بازگشت کریستیانو به خانه نوشت: زنده‌باد رونالد.

دیوید دخه‌آ با «شکلک تعجب» از این انتقال طوفانی در دنیای فوتبال پرده برداشت. این انتقال به قدری سریع و هیجانی رخ داد که باعث شد تا بسیاری از علاقه‌مندان به فوتبال شوک‌زده و هیجانی شوند.

مارکوس راشفورد نیز با عبارت «وای، وای، وای او به خانه بازگشت» از شدت علاقه به این بازیکن پرده برداشت و نشان داد چقدر از این انتقال خوشحال شده است.

رافائل واران که در رئال مادرید سال‌های درخشان و باشکوهی را با رونالدو سپری کرد، از دایره‌های قرمز استفاده کرد تا نشان دهد می‌خواهد با کریستیانو روزهای باشکوه مادرید را در منچستر تکرار کند.

نمانیا ماتیچ، دیگر بازیکن منچستریونایتد در استوری اینستاگرام شوخی بامزه‌ای را منتشر کرد و با شکلک‌های خنده نوشت: به همه شما اقوام و دوستانم می‌گویم. از من پیراهن رونالدو را طلب نکنید.

دونی فان‌دبک، الکس تِیس و فرد نیز پست مربوط به انتقال رونالدو توسط منچستریونایتد را بازنشر کردند.

پوگبا و کاوانی بزرگترین بازیکنانی بودند که در فضای مجازی به این انتقال واکنشی نشان ندادند.

تحریریه

→ خواندن مطلب قبلی

پارالمپیک توکیو| توصیه سرمربی تیروکمان به ملی پوشان کامپوند چیست؟

خواندن مطلب بعدی ←

عراق با تجربه ادووکات و اردوهای خوب به دنبال صعود به جام جهانی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *