هزینه مراسم تحلیف ابراهیم رئیسی چقدر بود؟

جزئیات برگزاری جلسات رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی

فارس نوشت: عضو هیأت رئیسه مجلس گفت:‌ طبق تصمیم هیأت رئیسه چنانچه لیست وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم سه‌شنبه به مجلس ارائه شود تا سه‌شنبه هفته آینده جلسات کمیسیون‌ها برای بررسی برنامه وزرا برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز هیأت رئیسه مجلس گفت: در جلسه امروز در مورد جزئیات برگزاری جلسات رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم تصمیم‌گیری شد.

وی افزود: براساس تصمیم اتخاذ شده چنانچه لیست وزرای پیشنهادی روز سه‌شنبه ۱۹ مردادماه به مجلس ارائه شود جلسات کمیسیون‌ها از بعدازظهر روز سه‌شنبه تا سه‌شنبه هفته آینده برای بررسی برنامه‌های وزرا در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: طبق این تصمیم جلسات صحن برای بررسی موضوع رأی اعتماد به وزرا از ۳۱ مردادماه در صحن مجلس برگزار خواهد شد.

سلیمی خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین در مورد هزینه برگزاری مراسم تحلیف که شایعاتی در مورد آن مطرح شده نیز بحث‌هایی صورت گرفت.

وی افزود: طبق یک بررسی کلی و یک حساب سرانگشتی هزینه ریالی برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور با وجود تورم در چهار سال گذشته بسیار کمتر از برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور دوازدهم در سال ۹۶ بوده و حدوداً هزینه مراسم تحلیف امسال یک دهم هزینه برگزاری مراسم تحلیف در سال ۹۶ بوده است.

تحریریه

→ خواندن مطلب قبلی

جلسه فوق‌العاده در مجلس درباره کابینه رئیسی

خواندن مطلب بعدی ←

پاسخ نیکزاد به خبر حضورش در دولت ابراهیم رئیسی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *