نرخ دلار ، قیمت سکه / سه شنبه 22 مرداد 98

جدیدترین نرخ ارز، دلار، سکه و طلا در بازار_ قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز سه‌شنبه بیست و دوم مرداد نسبت به روز گذشته افزایش یافت به طوری که هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۲۱۵ هزار تومان قیمت خورد.

به گزارش ایصما نیوز و براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر قیمت انواع سکه و طلا افزایش یافت؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۲۱۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۱۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.
در بازار آزاد امروز هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه با ۲۰ هزار تومان کاهش نسبت به معاملات یکشنبه یک‌میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۴۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۱۷ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۲۲ دلار قیمت خورد.

قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۹۸

نوع قیمت روز معاملاتی گذشته (ریال) قیمت امروز (ریال)
مثقال طلا
۱۷,۷۹۰,۰۰۰
۱۸,۰۹۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۴,۱۰۶,۸۲۰
۴,۱۷۶,۰۷۰
سکه جدید
۴۱,۵۵۰,۰۰۰
۴۲,۱۵۰,۰۰۰
سکه قدیم
۴۰,۵۰۰,۰۰۰
۴۱,۰۰۰,۰۰۰
نیم سکه
۲۱,۹۰۰,۰۰۰
۲۲,۰۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۱۳,۷۰۰,۰۰۰
۱۳,۵۰۰,۰۰۰
سکه گرمی ۹,۸۰۰,۰۰۰
۹,۴۰۰,۰۰۰
انس طلا
۱۴۹۷ دلار
۱۵۲۲ دلار

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی روز سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۹۸

به گزارش ایصما نیوز و به استناد اعلام صرافی ملی قیمت دلار را برای سه‌شنبه بیست و دوم مرداد با ۱۰۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی یکشنبه، ۱۱ هزار ۷۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها ۱۰۰ تومان کاهش داشت و ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار ۱۵۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

تحریریه ایصمانیوز

→ خواندن مطلب قبلی

نرخ ارز ، سکه و طلا / 20 مرداد 98 ( یکشنبه )

خواندن مطلب بعدی ←

افول دلار و سکه ، رونق بورس

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *