نرخ ارز ، سکه و طلا / 20 مرداد 98 ( یکشنبه )

گزارشی از جدیدترین نرخ دلار، ارز، سکه و طلا در بازار

در گزارش پیش رو آخرین اخبار از نرخ ارز، دلار، سکه و طلا در بازار را بخوانید: قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز یکشنبه بیستم مرداد نسبت به روز گذشته کاهش یافت به طوری که هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان قیمت خورد.

به گزارش ایصمانیوز وبراساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر قیمت انواع سکه و طلا کاهش یافت؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۱۵۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.
در بازار آزاد امروز هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان، ربع سکه با ۶۰ هزار تومان کاهش نسبت به معاملات شنبه یک‌میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۸۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۱۰ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۴۹۷ دلار قیمت خورد.

قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز شنبه ۲۰ مرداد ۹۸

نوع قیمت روز معاملاتی گذشته (ریال) قیمت امروز (ریال)
مثقال طلا
۱۸,۱۲۰,۰۰۰
۱۷,۷۹۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۴,۱۸۳,۰۰۰
۴,۱۰۶,۸۲۰
سکه جدید
۴۲,۳۰۰,۰۰۰
۴۱,۵۵۰,۰۰۰
سکه قدیم
۴۱,۰۰۰,۰۰۰
۴۰,۵۰۰,۰۰۰
نیم سکه
۲۲,۳۰۰,۰۰۰
۲۱,۹۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۱۴,۳۰۰,۰۰۰
۱۳,۷۰۰,۰۰۰
سکه گرمی ۹,۸۰۰,۰۰۰
۹,۸۰۰,۰۰۰
انس طلا
۱۴۹۷ دلار
۱۴۹۷ دلار

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی روز یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸

به گزارش ایصمانیوز به استناد اعلام صرافی ملی قیمت دلار را برای یکشنبه بیستم مرداد با ۵۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی شنبه، ۱۱ هزار ۸۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۷۵۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها ۵۰ تومان کاهش داشت و ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار ۲۵۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

قیمت انواع ارز در بازار آزاد روز یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸

همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد.

اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید.

قیمت انواع ارز در بازار آزاد یکشنبه ۲۰ مرداد (تومان)

دلار ۱۱۶۲۰
یورو ۱۳۱۰۰
درهم امارات ۳۱۷۰
پوند ۱۴۱۲۰
دلار کانادا ۸۸۹۰
لیر ترکیه ۲۱۴۰
دلار استرالیا ۷۹۸۰
یوان چین ۱۶۷۰

تحریریه ایصمانیوز

→ خواندن مطلب قبلی

نرخ ارز ، قیمت سکه / امروز 19 مرداد 98 ( شنبه )

خواندن مطلب بعدی ←

نرخ دلار ، قیمت سکه / سه شنبه 22 مرداد 98

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *