لفاظی‌های ضدایرانی بنت در دیدار با رئیس‌جمهور آمریکا/ بایدن ایران را تهدید کرد

دیدار نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی با جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در کاخ سفید، فرصتی به او داد تا بار دیگر ادعاها و لفاضی های ضد ایرانی خود را تکرار کند.

به گزارش ایرنا، جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا پس از دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالیکه سخنانش از شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا پخش می شد، در برابر خبرنگاران، کشته شدن نظامیان آمریکایی در افغانستان را غم انگیز دانست اما بر تداوم عملیات خروج از افغانستان تاکید کرد.

رئیس جمهوری آمریکا اظهار داشت رابطه آمریکا و اسرائیل تا جایی که می تواند قوی است.  ما در مورد تعهدمان برای امنیت اسرائیل و تهدید ایران گفتگو خواهیم کرد.

بایدن تصریح کرد ما دیپلماسی را در اولویت اول قرار می‌دهیم. ولی اگر دیپلماسی جوابگو نباشد، گزینه‌های دیگر را در نظر خواهیم گرفت.

نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز در سخنانی گفت که اسرائیل همواره در کنار آمریکا ایستاده است و ما به حمایت شما اطمینان داریم.

نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی تاکید کرد اسرائیل می‌داند هرگز در سراسر جهان هم ‌پیمانی بهتر و مورد اعتمادتر از آمریکا پیدا نخواهد کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ابراز نگرانی از پیشرفت برنامه هسته ای صلح آمیز ایران افزود در حالی که ما اینجا نشسته‌ایم سانتریفیوژهای ایران در حال چرخیدن هستند که باید متوقف شوند.

بنت در عین حال مدعی شد ما راهبردی را برای توقف ایران در منطقه و جلوگیری دائمی از گریز هسته‌ای ایران به سوی سلاح هسته‌ای فراهم کرده ‌ایم.

این مقام رژیم صهیونیستی همچنین اضافه کرد موافقیم که اگر دیپلماسی جوابگو نباشد،‌ ابزارهای دیگر در دست است.

سخنان ضد ایرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالی است که رژیم اسرائیل تنها دارنده سلاح های هسته ای در منطقه و زرادخانه هسته ای است.

وی همچنین با قدردانی از حمایت های واشنگتن از تل آویو گفت: از آمریکا نمی خواهیم برای ما بجنگد اما از حمایتی که انجام می دهید، قدردانی می کنیم.

تحریریه

→ خواندن مطلب قبلی

نامه هشدارآمیز ایران به شورای امنیت در پی تهدید رژیم صهیونیستی

خواندن مطلب بعدی ←

بایدن وعده انتقام داد/ شانس طالبان برای رسمیت یافتن بالا رفت

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *