قیمت دلار ، سکه و طلا / جمعه 25 مرداد 98

گزارشی از جدیدترین نرخ دلار، ارز، سکه و طلا در بازار

جدیدترین نرخ ارز، دلار، سکه و طلا در بازار_ قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز پنج‌شنبه بیست و چهارم مرداد نسبت به روز گذشته افزایش یافت به طوری که هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۷۵ هزار تومان قیمت خورد.

به گزارش ایصمانیوز ، براساس روز گذشته و در آخرین روز کاری بازار رسمی طلا و ارز و بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر قیمت انواع سکه و طلا کاهش یافت؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۱۷۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۸۰ هزار تومان معامله شد. البته لازم به ذکر است که کاهش قیمت‌ها در روز گذشته چشمگیر نبوده و بسیار اندک گزارش شد.  در گزارش پیش رو با توجه به تعطلیی بازار رسمی طلا و ارز، قیمت های رسمی مربوط به روز پنجشنه است و تنها قیمت ارز در بازار آزاد به روز شده است.
در بازار آزاد روز پنجشنبه هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان، ربع سکه با ۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به معاملات چهارشنبه یک‌میلیون و ۳۸۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۷۰ هزار تومان فروخته شد. لازم به ذکر است که این قیمت ها در پایان روز کاری گذشته اندکی تغییر کرد.
هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۱۵ هزار و ۲۹۹ تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۱۳ دلار قیمت خورد.

قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز جمعه 25 مرداد 98

نوع قیمت روز معاملاتی گذشته (ریال) قیمت امروز (ریال)
مثقال طلا
۱۷,۹۴۰,۰۰۰
۱۷,۹۹۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۴,۱۴۱,۴۵۰
۴,۱۵۲,۹۹۰
سکه جدید
۴۱,۵۰۰,۰۰۰
۴۱,۷۵۰,۰۰۰
سکه قدیم
۴۰,۵۰۰,۰۰۰
۴۰,۸۰۰,۰۰۰
نیم سکه
۲۱,۸۰۰,۰۰۰
۲۱,۸۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۱۳,۵۰۰,۰۰۰
۱۳,۸۰۰,۰۰۰
سکه گرمی ۹,۴۰۰,۰۰۰
۹,۷۰۰,۰۰۰
انس طلا
۱۴۹۸ دلار
۱۵۱۳ دلار

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی روز پنج‌شنبه ۲۴ مرداد ۹۸

صرافی ملی قیمت دلار را برای پنجشنبه بیست و چهارم مرداد بدون تغییر نسبت به نرخ‌های پایانی چهارشنبه، ۱۱ هزار ۷۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها تغییری نداشت و ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار ۱۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

نرخ دلار، ارز، سکه و طلا در بازارِ امروز؛ جمعه 25 مرداد 98

قیمت انواع ارز در بازار آزاد روز جمعه 25 مرداد 98

همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد.

اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید.

دلار: یازده هزار و ششصد و پنجاه هزار تومان

قیمت انواع ارز در بازار آزاد جمعه 25 مرداد 98 (تومان)

دلار
11650
یورو
13100
درهم امارات
3180
پوند
14270
دلار کانادا
8840
لیر ترکیه
2110
دلار استرالیا
7990
یوان چین
1680

تحریریه ایصمانیوز

→ خواندن مطلب قبلی

افول دلار و سکه ، رونق بورس

خواندن مطلب بعدی ←

نزول ۱۰ پله‌ای ایران در شاخص رقابت‌پذیری جهانی سال 2019

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *