توضیح دادستانی درباره عامل انتشار فیلم ضرب و شتم یک زن

توضیح دادستانی درباره عامل انتشار فیلم ضرب و شتم یک زن

در مصاحبه ای که با یکی از خبرگزاری های داخلی درباره این موضوع انجام دادم، به هیچ عنوان نگفته ام که انتشار دهنده فیلم ضرب و شتم یک خانم در فضای مجازی تحت تعقیب قضایی قرار می گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهر ری ضمن تکذیب تعقیب قضایی عامل انتشار فیلم ضرب و شتم یک خانم در فضای مجازی گفت: در مصاحبه‌ای که با یکی از خبرگزاری‌های داخلی درباره این موضوع انجام دادم، به هیچ عنوان نگفته ام که انتشار دهنده فیلم ضرب و شتم یک خانم در فضای مجازی تحت تعقیب قضایی قرار می‌گیرد.

به گزارش ایصمانیوز به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه به دنبال انتشار خبری تحت عنوان ” انتشار دهنده فیلم ضرب و شتم یک خانم در فضای مجازی تحت تعقیب است” به نقل از دادستان عمومی و انقلاب شهر ری در برخی از رسانه ها، نوفرستی دادستان شهر ری ضمن تکذیب تعقیب قضایی عامل انتشار فیلم یاد شده در فضای مجازی،‌ عنوان کرد: در مصاحبه ای که با یکی از خبرگزاری های داخلی درباره این موضوع انجام دادم، به هیچ عنوان نگفته ام که انتشار دهنده فیلم ضرب و شتم یک خانم در فضای مجازی تحت تعقیب قضایی قرار می گیرد.

وی تاکید کرد: این خبرگزاری علی رغم اینکه چنین جمله ای در مصاحبه بنده با خبرنگار آن نبوده، اقدام به انتشار چنین موضوعی کرده است.

وی با بیان اینکه گزارش تخلف و یا جرم بر اساس قانون جرم محسوب نمی شود، گفت: در موضوع مورد نظر، شخصی که انگیزه وی هنوز مشخص نیست، بعد از گذشت چندین ماه از موضوع و بازداشت فرد خاطی، اقدام به انتشار آن کرده است. با این حال اقدامی جهت تعقیب قضایی منتشر کننده فیلم در فضای مجازی از سوی دادستانی انجام نشده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهر ری همچنین گفت: متهم ضرب و شتم در تاریخ چهارم آذرماه بازداشت و تحویل مرجع قضایی مربوطه شده است.

نوفرستی اضافه کرد: به محض دریافت گزارش، موضوع در دستور کار قرار گرفت و شخصا از رئیس پلیس امنیت عمومی خواستم تا پیگیر موضوع باشد.

دادستان عمومی و انقلاب شهر ری خاطرنشان کرد: با توجه به بررسی فیلم منتشر شده در فضای مجازی مشخص شد که این درگیری در نزدیکی یک موسسه مالی صورت گرفته؛ لذا مقرر شد تمامی شعب این موسسه مالی در شهر ری مورد بررسی قرار گیرند تا مشخص شود که در نزدیکی کدام یک از شعب، موضوع رخ داده است.

وی افزود: در بررسی های انجام شده، مشخص شد که این موسسه مالی فقط دو شعبه در شهر ری دارد و محل درگیری در نزدیکی هیچ کدام از این دو شعب نبوده است و مشخص شد که این موضوع هیچ ارتباطی با حوزه قضایی شهر ری ندارد.

نوفرستی گفت: تحقیقات پیرامون این موضوع ادامه داشت تا اینکه با بررسی سوابق متهم مشخص شد که در تاریخ چهارم آذرماه یک نیابت قضایی از تهران پیرامون ضرب و شتم و مزاحمت برای بانوان دریافت شده بود و متهم در همان تاریخ بازداشت و با صدور قرار وثیقه تحت الحفظ تحویل مرجع قضایی مربوطه شده بود.

وی تصریح کرد: مشخص نیست به چه دلیل بعد از چند ماه از برخورد قضایی این کلیپ اکنون در فضای مجازی منتشرشده است.

تحریریه ایصمانیوز

→ خواندن مطلب قبلی

ظریف فهرستی از اقلام مورد نیاز ضروری ایران برای مقابله با کرونا منتشر کرد

خواندن مطلب بعدی ←

سعید نمکی : محدودیت تردد در ورودی و خروجی شهر‌ها، به زودی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *