غلامحسین اسماعیلی بعنوان رییس دفتر رییس جمهور منصوب شد

با حکم رییس جمهور ، آقای غلامحسین اسماعیلی بعنوان رییس دفتر رییس جمهور منصوب شد

به گزارش ایصمانیوز ، آیت الله رییسی امروز در حکمی ، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه را رییس دفتر خود در نهاد ریاست جمهوری انتخاب و معرفی کرده است.

غلامحسین اسماعیلی از جانبازان دوران دفاع مقدس، دارای سوابق متعدد اجرایی از جمله در دستگاه قضایی بوده و پیش از این سخنگو و رییس حوزه ریاست قوه قضاییه بوده است.

براساس این گزارش، آیت الله رییسی امروز همچنین محمد مخبر را به سمت معاون اولی خود منصوب کرد.

غلامحسین اسماعیلی متولد ۱۳۴۴ در بیرجند است و سمت‌های مختلفی را در کارنامه کاری‌اش دارد. دادستانی مشهد، رییس سازمان زندان‌های کشور، رییس کل دادگستری استان تهران و سمت‌های دیگری که در حوزه قضایی کشور تجربه کرده و سخنگوی قوه قضاییه هم بوده است.

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه و قبل از آن، رییس کل دادگستری استان تهران و رییس شعبه اول دادگاه تجدید نظر بوده است. وی از سال ۱۳۸۸ تا اردیبهشت ۱۳۹۳، ریاست سازمان زندان‌های کشور را بر عهده داشت.

درباره غلامحسن اسماعیلی

غلامحسین اسماعیلی متولد ۱۳۴۴ در بیرجند و سخنگوی قوه قضائیه است. سید ابراهیم رئیسی در جلسه مسئولان عالی قضایی اعلام کرد . غلامحسین اسماعیلی از ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ و پس از حجه الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای به عنوان سخنگوی قوه قضائیه این مسئولیت را بر عهده گرفت.

وی از سال ۱۳۸۸ تا اردیبهشت ۱۳۹۳ خورشیدی، ریاست سازمان زندان‌های ایران را بر عهده داشت.

غلامحسین اسماعیلی، قبل از ریاست بر سازمان زندان‌های ایران، دادستان عمومی و انقلاب شهر مشهد بود.

تحریریه ایصمانیوز

→ خواندن مطلب قبلی

اظهارات جدید رییسی درباره آمریکا و …

خواندن مطلب بعدی ←

علیرضا زاکانی شهردار تهران شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *