سخنگوی جنبش «عصائب اهل الحق» عراق: به سمت جنگ داخلی نمی رویم/ ممکن است فرایند سیاسی را تحریم کنیم

سخنگوی جنبش «عصائب اهل الحق» عراق در سخنانی گفت: علیرغم اینکه ممکن است فرایند سیاسی در عراق را تحریم کنیم اما به سمت جنگ داخلی نخواهیم رفت.

به گزارش ایصمانیوز به نقل از الفرات نیوز، «محمود الربیعی» سخنگوی جنبش عصائب اهل الحق عراق در سخنانی گفت: در صورتی که کمیساریای عالی انتخابات عراق بر نتایج انتخابات زودهنگام پافشاری کند، ممکن است چنین کاری به تحریم روند سیاسی از سوی ما منجر شود.

بر اساس این گزارش، سخنگوی عصائب اهل الحق افزود: با این حال، ما به سمت جنگ داخلی نخواهیم رفت. آنچه که واضح به نظر می رسد این است که طی روزهای آتی به شکایت ها در خصوص نتایج انتخابات پارلمانی رسیدگی می شود.

این شخصیت عراقی گفت: ما معتقدیم که یک تقلب الکترونیکی در جریان انتخابات پارلمانی انجام شده است. موضوع تقلب برای ما روشن است. دستگاه قضا با دلایل و شواهد عینی مسأله را مورد بررسی قرار می دهد و این درحالی است که در جریان تقلب الکترونیک، شواهد عینی و ملموس وجود ندارد.

الربیعی یادآور شد: ادله زیادی مبنی بر وجود تخلف در انتخابات وجود دارد که مورد توجه قرار نگرفته است. از دستگاه قضایی انتظار داریم تا این ادله و شواهد را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهد.

تحریریه

→ خواندن مطلب قبلی

نام‌ها و آمارها در چرخه تولید «سینمای ۱۴۰۰»/ بحران رنگ می‌بازد؟

خواندن مطلب بعدی ←

گفتگو صادرات فولاد با نرخ واقعی صادرات فولاد با نرخ واقعی کاتالیست ایرانی ظرفیت صادراتی بالایی دارد کاتالیست ایرانی ظرفیت صادراتی بالایی دارد رقابت پذیری بالای کیفیت محصولات «نفت و گاز سرو» رقابت پذیری بالای کیفیت محصولات «نفت و گاز سرو» حرکت صنایع به سمت تکنولوژ شدن حرکت صنایع به سمت تکنولوژ شدن کلاف بازار سیاه ورق گرم فولادی پیچیده‌تر شد کلاف بازار سیاه ورق گرم فولادی پیچیده‌تر شد دولت برای ورود دخالت‌جویانه به بازار مصالح دورخیز نکند دولت برای ورود دخالت‌جویانه به بازار مصالح دورخیز نکند استعفای رئیس خانه معدن؛ اعتراض در سایه جوان‌گرایی استعفای رئیس خانه معدن؛ اعتراض در سایه جوان‌گرایی لزوم توقف عرضه و ایجاد رانت از جیب مصرف‌کننده نهایی لزوم توقف عرضه و ایجاد رانت از جیب مصرف‌کننده نهایی رفع معضل قیمت‌گذاری و ظرفیت‌سنجی در آینده‌ای نزدیک رفع معضل قیمت‌گذاری و ظرفیت‌سنجی در آینده‌ای نزدیک ابهام در نحوه اجرای شیوه‌نامه فولاد ابهام در نحوه اجرای شیوه‌نامه فولاد خروج عرضه محصولات لوله و پروفیل از بورس کالا خروج عرضه محصولات لوله و پروفیل از بورس کالا طرح اصلاح قانون معادن؛ آخرین ضربه به پیکر بی‌جان این بخش طرح اصلاح قانون معادن؛ آخرین ضربه به پیکر بی‌جان این بخش معادن فعال در چارچوب قانون نگران ضرب‌العجل یک‌ماهه نباشند معادن فعال در چارچوب قانون نگران ضرب‌العجل یک‌ماهه نباشند سه رنجی که می‌بریم سه رنجی که می‌بریم بارقه امید بازگشت رونق به صنایع پایین دستی بارقه امید بازگشت رونق به صنایع پایین دستی کاهش نفوذ نظریات حاکم در شورای عالی معادن کاهش نفوذ نظریات حاکم در شورای عالی معادن پروژه‌ها را تحویل دهم اصراری بر مدیرعاملی ندارم پروژه‌ها را تحویل دهم اصراری بر مدیرعاملی ندارم بی‌اخلاقی‌های اخیر در حوزه معدن، به دلیل به خطر افتادن منافع عده‌ای خاص است بی‌اخلاقی‌های اخیر در حوزه معدن، به دلیل به خطر افتادن منافع عده‌ای خاص است مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خبر دادیک‌میلیارد تن ذخیره به منابع معدنی شرکت مس افزوده شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *