سایت انتخاب مدعی شده که زاکانی در سال 1390 معادل 430 هزار دلار از سازمان تبلیغات برای هفته نامه پنجره گرفته است

با انتخاب دکتر زاکانی بعنوان شهردار جدید و اصولگرای شهر تهران ، بمباران تبلیغاتی علیه این فرد توسط افراد و رسانه هایی که تکلیفشان معلوم است و اتفاقا در دوره ی خفت بار دولت تدبیر و امید بصورت مستمر از آن دولت حمایت میکردند ، شروع شده است .

رسانه ای با نام ” پایگاه خبری تحلیلی انتخاب ” که مالک آن آقای فقیهی است و به نوعی از نزدیکان فکری جریان سازندگی و مرحوم هاشمی به حساب میاید ، کلیپی را تهیه کرده که در آن کلیپ مدعی شده است زاکانی در سال 1390 ( حدود 10 سال قبل ) برای نشریه خود ( هفته نامه پنجره ) از سازمان تبلیغات اسلامی مبلغ 500 میلیون تومان ، یعنی حدودا معادل 430 هزار دلار ( با احتساب نرخ 1165 تومان خرداد 1390 ) دریافت کرده است .

عملا با این ادعا آقای زاکانی ، برای بصیرت افزایی دینی و سیاسی که در موضوع قرارداد هفته نامه پنجره به نمایندگی او با سازمان تبلیغات اسلامی است ، به ارزش دلاری ( ارزش اقتصادی آن روز ) مبلغی بیش از 10 میلیارد تومان قرارداد داشته است . اولا وجود چنین قراردادهایی برای افراد انقلابی و پاکدست خارج از مخیله است . ثانیا مبلغ قرارداد 500 میلیون تومانی در سال 1390 ، مبلغی نیست که به آقای زاکانی پرداخت شده باشد و تا امروز کسی نپرسیده باشد که این مبلغ چرا و چگونه و با کدام خروجی عملیاتی و فرهنگی پرداخت شده است . ثالثا این نوع اتهامات بی اساس و متکی به یک برگ کاغذ کپی شده ، نباید باعث شود تا رسانه هایی مثل انتخاب ، خود را مبرا از وضعیت موجود نشان دهند و نشانه را به تیم جدیدی که هنوز به یک روز اقدام عملی هم نرسیده است ، نشانه بروند .

بهتر است سایت انتخاب و امثال آن ، به جای اینکه در تلاش باشند تا مراوادات چند صدهزار دلاری برای آقای زاکانی بتراشند و یا طرح کنند ، قدری تامل داشته باشند که در دوره 8 ساله ی حسن روحانی ، چه مقدار رنج و مصیبت و عقب ماندگی کشور را سهیم هستند .

در ضمن بعید میدانم که سایتهای خبری حامی دولت ، در دولت روحانی ، ارقام و اعداد کمتر از این را بعنوان حامی و رپورتاژ خبری و امثال این نگرفته باشند که در مقابل مسائلی که مثل روز روشن بود که به ضرر کشور و مردم هست ، دفاع بی پایه میکردند .

loginhg

→ خواندن مطلب قبلی

نابسمانی های صنعت فولاد

خواندن مطلب بعدی ←

لابی جبهه پایداری علیه اینترنت و فضای مجازی /آراء به سرعت تغییر کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *