رییس کل بانک مرکزی: مشکلی برای تامین ارز واردات واکسن کرونا نیست

رییس کل بانک مرکزی: مشکلی برای تامین ارز واردات واکسن کرونا نیست

رئیس کل بانک مرکزی از تامین ارز لازم برای واکسن‌های وارداتی کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از صدا و سیما، اکبر کمیجانی در حاشیه مراسم واکسیناسیون کارمندان شبکه بانکی کشور با بیان اینکه بانک مرکزی با همکاری بانک‌ها ارز مورد نیاز واردات واکسن کرونا را تأمین کرده است، گفت: به رغم همه مشکلات، تأمین ارز واکسن کرونا از الویت‌های نظام بانکی بوده و هست.

وی با اشاره به فوت بیش از ۲۶۰ نفر از کارمندان بانک به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، گفت: انشاالله با واکسیناسیون کارمندان بانک، ایمنی بیشتری ایجاد خواهد شد.

رئیس بانک مرکزی با اشاره به اینکه واکسیناسیون همه کارکنان نظام بانکی با قوت در بیمارستان‌های بانک ملی در حال انجام است، گفت: هماهنگی‌های لازم برای تزریق دوز دوم واکسن، از اکنون برای ماه آینده انجام شده است.

وی همچنین با اعلام اینکه بانک ملی ایران به عنوان مسئول واکسیناسیون شبکه بانکی کشور، فقط ۱۷ مکان مختلف را برای تزریق واکسن به کارمندان بانک‌های دولتی و خصوصی مشخص کرده است، افزود: واکسن همه کارمندان نظام بانکی تا آخر هفته تزریق خواهد شد.

کمیجانی در پایان افزود: واردات و توزیع واکسن در اختیار ستاد مرکزی وزارت بهداشت است و هر نوع واردات و تأمین ارزی با نظارت و مدیریت وزرات بهداشت انجام می‌شود.

تحریریه

→ خواندن مطلب قبلی

پرداخت مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال به بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی

خواندن مطلب بعدی ←

فرهادی، شانس دهمِ دریافت اسکار کارگردانی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *