دکتر حسینزاده در دیدار با رییس قوه قضاییه: 200 هزار پرسنل شبکه بانکی سربازان اقتصادی نظام هستند

به گزارش ایصمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر حسین زاده در دیدار اعضای شورای هماهنگی بانک ها با حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه تاکید کرد که اقتصاد ایران بانک محور است و نیاز‌های بخش‌های مختلف اقتصادی و تولیدی و تجاری کشور، به جای بازار سرمایه از طریق بانک‌ها تأمین می‌شود.

وی همچنین در خصوص تملیک واحد‌های تولیدی به دلیل ناتوانی در بازپرداخت اقساط تسهیلات، توضیح داد: بانک‌ها هیچ واحد تولیدی فعال را تملیک نمی‌کنند، به گونه ای که واحد‌های تملیک شده توسط بانک ها، ورشکسته و تعطیل بوده اند.

حسین زاده ادامه داد: واحدهای تملیک شده، شرایطی داشته اند که حتی با وجود ارائه تسهیلات، کسی حاضر به احیای آن‌ها نبوده است و بانک‌ها برای وصول مطالباتشان به تملیک و فروش آن‌ها مجبور شده اند.

مدیرعامل بانک ملی ایران بیش از ۲۰۰ هزار نیروی انسانی شبکه بانکی کشور را سربازان اقتصادی نظام معرفی کرد و با ابزار گلایه از برخی فضاسازی‌ها علیه نظام بانکی، گفت: مدیران و کارکنان شبکه بانکی حتی در ایام کرونا یک لحظه از خدمت رسانی غفلت نکرده اند و حتی در روز‌هایی که دنیا با کمبود ماسک مواجه بود، نظام بانکی با حمایت از واحد‌های تولیدی، نیاز کشور در این زمینه را مرتفع کرد.

تحریریه ایصمانیوز

→ خواندن مطلب قبلی

آمار کرونا / 20 مرداد

خواندن مطلب بعدی ←

میانگین سنی کابینه حدود 50 سال است / 12 وزیر جوان

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *