ترقی : به پیروزی اصولگرایان در انتخابات 1400 خوش بین هستم

ترقی: به پیروزی اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری خوش‌بین هستم

به گزارش ایصمانیوز ، به نقل از خبرگزاری ایسنا ، حمیدرضا ترقی ، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفته است: با توجه به موفقیت اصولگرایان در انتخابات مجلس یازدهم، به پیروزی در انتخابات 1400ریاست‌جمهوری خوش‌بین هستم.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: با توجه به موفقیت اصولگرایان در انتخابات مجلس یازدهم، به پیروزی در انتخابات 1400ریاست‌جمهوری خوش‌بین هستم.

حمیدرضا ترقی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به آغاز فعالیت حزب موتلفه برای انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر در سال 1400 اظهار کرد: موتلفه در مرحله تشکیل ستادهای انتخاباتی در دفاتر خود در سراسر کشور است البته هنوز وارد بحث مشخصی نشده است زیرا تا زمان انتخابات زمان زیادی باقی مانده است و بحث های انتخاباتی برای تعیین راهبردها زمان‌بر است.

وی ادامه داد: درباره انتخابات ریاست‌جمهوری، باید مرکز تصمیم بگیرد و ما معتقدیم که وحدت اصولگرایان عامل اصلی موفقیت خواهد بود اما برای انتخابات شوراها این اختیار به استان‌ها داده می شود که برنامه‌ها و نحوه تعامل با سایر احزاب را تهیه کنند.

این فعال سیاسی درباره احتمال موفقیت اصولگرایان در انتخابات 1400 تصریح کرد: معمولا روال این است که جریانی که پیروز انتخابات مجلس می شود، می تواند پیروز انتخابات ریاست جمهوری هم بشود بنابراین من به پیروزی اصولگرایان در انتخابات ریاست‌جمهوری خوش‌بین هستم.

تحریریه ایصمانیوز

→ خواندن مطلب قبلی

رئیس جمهور آینده باید از بحران‌های انباشته شده کشور آواربرداری کند

خواندن مطلب بعدی ←

اسامی احتمالی نامزدهای اصلاح‌طلب و اصولگرا برای انتخابات ۱۴۰۰

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *