بیمه دی برنده نشان “برنزین” شد

بیمه دی برای برنده نشان برنزین  شدبیمه دی برای دومین سال متوالی در جایزه مدل ۳۴۰۰۰ (بلوغ فرايندهای منابع انسانی) دانشگاه تهران شرکت نمود و در این استاندارد موفق به اخذ رتبه c2 از سطوح جایزه این استاندارد شد و نسبت به سال گذشته به یک سطح بالاتر ارتقا پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی؛ بیمه دی در بین بیش از ۴۰ سازمان شرکت کننده در این استاندارد توانست در رده دوم ارزیابی جایزه ۳۴۰۰۰ قرار بگیرد.

با توجه به اینکه این کنفرانس برای چهارمین سال است که در کشور برگزار می شود، بسیاری از شرکت های حاضر در گام های مقدماتی این جایزه قرار دارند که با این وجود شرکت بیمه دی از لحاظ سرعت بلوغ فرآیندها جایگاه قابل قبولی را کسب کرده است.

اين جايزه طی چهارمين كنفرانس مديريت منابع انسانی و با حضور اساتيد برتر اين حوزه به مريم محمدپور مدير منابع انسانی شركت بيمه دی اهدا شد.

این استاندارد به همت دانشگاه تهران هر سال برگزار می شود و شرکت هایی در زمینه های فعالیتی مختلف از جمله بانک، بیمه، فرابورس، پتروشیمی، نفت و گاز، و… در آن فرایندهای منابع انسانی خود را به معرض ارزیابی می گذارند.

تیم ارزیابی استاندارد ۳۴۰۰۰ که توسط اساتید و اندیشمندان دانشگاه تهران تایید صلاحیت شده اند، طی این دوره، به بررسی دستاوردهای حوزه منابع انسانی و میزان بلوغ فرایندهای شرکت های حاضر در این رویداد می پردازند.

تحریریه ایصمانیوز

→ خواندن مطلب قبلی

احتمال افزایش مبلغ وام مسکن یکم

خواندن مطلب بعدی ←

وام 160 میلیونی مسکن یکم چه زمانی افزایش می‌یابد؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *