بیرون نروید! با آموزش بورس در خانه به سود برسید

به گزارش ایصمانیوز ، مجموعه ی خانه سرمایه با هدف توانمندسازی افراد برای کسب درآمد ، اقدام به ارائه ی آموزش های بورسی نموده است . بدلیل حمایت از این موضوع ، توضیحات کامل سایت خانه سرمایه در خصوص چگونگی کارکردن با انواع سهام و کسب درآمد را در ایصمانیوز منتشر نموده ایم . متن کامل این مطلب بشرح زیر میباشد .

تا به حال در بورس سرمایه‌گذاری کردید؟ سایر بازارهای مالی چطور؟ آیا می‌دانستید که با سرمایه‌گذاری در بورس و بازارهای مالی، بدون نیاز به کار فیزیکی، پول شما وارد چرخه اقتصادی می‌شود و به جای شما، شروع به کار کردن می‌کند؟ اما چطور و با چه روش‌هایی می‌شود یک سرمایه‌گذاری مطمئن و پرسود را مدیریت کرد؟ این جاست که متخصصان خانه سرمایه، به کمک شما می‌آیند. در این شرایطی که به خاطر شیوع ویروس کرونا در خانه هستیم بهترین راه آموزش دیدن بازاری پرسود مانند بورس آن هم به صورت آنلاین است!

بیرون نروید! با آموزش بورس در خانه به سود برسید

چرا باید سرمایه‌گذاری در بازار‌های مالی را یاد گرفت؟

بازار‌ها همواره در حال تغییر هستند. از این رو، کسانی که از جریان‌های بازارهای مالی سررشته‌ای ندارند، از سرمایه‌گذاری در این بازارها دوری می‌کنند. اما در حقیقت، هنگامی که دانش سرمایه‌گذاری را داشته باشیم، می‌توانیم سودهای کلانی از بازی ارقام در این بازارهای مالی به دست آوریم. یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین بازارهای مالی در جهان، بورس است. سرمایه‌گذاری در بورس، یک بازی دو سر سود به شمار می‌رود. یعنی هم شما به عنوان سرمایه‌گذار و هم شرکت عرضه‌کننده سهام، هر دو از این معامله سود می‌برید. علاوه بر این، پول‌های راکد به جریان می‌افتند و چرخ اقتصاد، روان‌تر از همیشه می‌چرخد. یادگیری در زمینه سرمایه‌گذاری، مانند یک نورافکن، مسیر پیش رویتان را روشن می‌کند. به این ترتیب، شما با آگاهی کامل، قدم در مسیر سرمایه‌گذاری می‌گذارید. چون به دلیل دانشتان، توانایی تشخیص راه از چاه را پیدا کرده‌اید.

 

خانه سرمایه کجاست؟

بیرون نروید! با آموزش بورس در خانه به سود برسید

خانه سرمایه جایی است که در آن تا دندان به فنون مالی و مهارت‌های سرمایه‌گذاری مسلح می‌شوید. در خانه سرمایه می‌آموزید که چگونه از پس‌انداز خودتان به بهترین شکل ممکن استفاده کرده و پولتان را به کارمندی سخت‌کوش تبدیل کنید تا 24 ساعت شبانه‌روز و بدون خستگی برایتان کار مفید و پرسود انجام دهد. خانه سرمایه، کار خودش را از سال 1390 و زیر نظر سازمان بورس و فنی و حرفه‌ای آغاز کرده است. هر سال، تعداد زیادی از علاقه‌مندان به بورس و سرمایه‌گذاری با استفاده از آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای این آموزشگاه، وارد بازارهای فعال سرمایه‌گذاری می‌شوند و روند سودآوری خودشان را با موفقیت شروع می‌کنند. خانه سرمایه، معتبرترین آموزشگاه بورس در ایران است.

 

منظور از دوره نخبگان خانه سرمایه چیست؟ در این دوره چه چیزهایی را آموزش می‌دهند؟

خانه سرمایه هر سال، دوره‌های مختلف آموزش بورس را برگزار می‌کند که شاه‌نشین این دوره‌ها، دوره نخبگان است. در دوره نخبگان، صفر تا صد سرمایه‌گذاری در بورس و بازارهای مالی به صورت تئوری و عملی، آموزش داده می‌شود. به این ترتیب که شما در حین آموزش‌های تئوری، سرمایه‌گذاری را شروع می‌کنید و چم‌وخم سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی را یاد می‌گیرید و بعد از گذراندن این دوره‌ها نیز آن‌قدر در سرمایه‌گذاری تجربه و دانش به دست آورده‌اید که می‌توانید فرصت‌های سرمایه‌گذاری سودآور را شناسایی کرده و یک تغییر اساسی در وضعیت مالی‌تان ایجاد کنید.

 

دوره حضوری و نوین چه فرق‌هایی با هم دارند؟

بیرون نروید! با آموزش بورس در خانه به سود برسید

خانه سرمایه دو دوره آموزش بورس را تحت عناوین دوره عادی(حضوری)‌ و دوره نوین (غیر حضوری) پیگیری می‌کند. مدیریت خانه سرمایه، علی صابریان که سابقه‌ای طولانی در بازار بورس دارد با جمع کردن اساتید خبره‌ای که تجربه عملی و موفق در بازار بورس داشته‌اند، فضایی ایجاد کرده است که افراد علاقه‌مند و نیازمند به یادگیری پیچ و خم‌های بازار بورس در فضایی مؤثر به اطلاعات لازم دست پیدا کنند. آنچه برای خانه سرمایه در حوزه آموزش بورس از اهمیت و اولویت زیادی برخوردار است، توجه به نیازهای مختلف دانشجویان است. این روزها به واسطه دشواری مدیریت زمان برای رسیدگی به ابعاد مختلف زندگی، سرعت زیاد گذر روزها و البته مشکلاتی نظیر دوری راه یا ترافیک، امکان شرکت در کلاس‌های حضوری برای همه مقدور نیست. اما خانه سرمایه به نیازسنجی مخاطبان خود و درک مشکلات پیش رو در مسیر یادگیری، اقدام به راه‌اندازی دوره نوین کرده است تا به کمک آن، دانشجویان از طریق وبسایت با محتوای آموزشی لازم برای شرکت در بازار بورس آشنا شوند. در میان علاقه‌مندان به یادگیری بورس، کسانی هم هستند که شکل و شیوه یادگیری‌شان با شرکت در جلسات و کلاس‌های حضوری متناسب است. خانه سرمایه با درک نیاز آنها در یادگیری، دوره‌های حضوری را هم تدارک دیده است.

مزیت‌های دوره نوین (غیرحضوری) خانه سرمایه:

 • برگزاری آنلاین دوره‌ها
 • مباحث کاملا یکسان با دوره‌های حضوری
 • یادگیری، بدون محدودیت زمانی
 • دسترسی نامحدود به اپلیکیشن خانه سرمایه
 • برگزاری کلاس‌های آموزشی به صورت وبینار
 • امکان دانلود و تماشای چندین باره فیلم‌های ضبط شده از کلاس‌های حضوری
 • اعطای رایگان «پکیج جامع خانه سرمایه» به ارزش 3960000 تومان، فقط به شرکت‌کنندگان در دوره‌های نوین
 • اعطای رایگان دوره «سرمایه‌گذاری در مسکن» به ارزش 2900000 تومان، فقط به شرکت‌کنندگان در دوره نوین
 • اعطای رایگان دوره طلایی‌ «آتی زعفران و مشتقات‌»، فقط به شرکت‌کنندگان در دوره نوین
 • پشتیبانی منظم هفتگی
 • امکان پرداخت هزینه دوره به صورت نقدی و اقساط
 • اعطای مدرک معتبر خانه سرمایه در انتهای دوره به دانشجویان
 • معرفی دانشجویان به سازمان فنی و حرفه‌ای برای دریافت مدرک بین‌المللی این دوره‌ها

مزیت‌های دوره عادی (حضوری) نخبگان خانه سرمایه

 • امکان شرکت حضوری در کلاس‌های خانه سرمایه
 • پرسش و پاسخ مستقیم از استاد
 • پشتیبانی منظم ماهانه
 • دریافت «اپلیکیشن خانه سرمایه» و دوره «سرمایه‌گذاری در مسکن» به ارزش 2900000، در صورت پرداخت نقدی دوره حضوری
 • طول دوره حضوری بین 4 تا 6 ماه
 • امکان پرداخت هزینه دوره به صورت نقدی و اقساط
 • اعطای مدرک معتبر خانه سرمایه در انتهای دوره به دانشجویان
 • معرفی دانشجویان به سازمان فنی و حرفه‌ای برای دریافت مدرک بین‌المللی بسیار معتبر

آیا در پایان دوره‌ها مدرکی به دانشجویان داده می‌شود؟ این مدرک‌ها چقدر معتبر هستند؟

خانه سرمایه، زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای و سازمان بورس اوراق بهادار فعالیت می‌کند. بنابراین مدرک اعطایی از این آموزشگاه، به خودی خود، معتبر است. علاوه بر این، خانه سرمایه بعد از اتمام دوره‌های آموزشی، دانشجویانش را برای دریافت مدرک بین‌المللی به سازمان فنی و حرفه‌ای معرفی می‌کند. همان طور که می‌دانید، مدرک بین‌المللی فنی و حرفه‌ای، جزو معتبرترین مدرک‌های دنیا به شمار می‌رود. این اعتبار به اندازه‌ای است که تعداد روزهای سپری شده در دوره‌هایی که زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای فعالیت می‌کنند، برای شما به عنوان سابقه کاری در نظر گرفته می‌شود. بنابراین، خیالتان از بابت اعتبار مدرک پایانی دوره‌ها راحت باشد.

وبلاگ خانه سرمایه، یک بانک رو به رشد از اطلاعات مالی

علاوه بر تمام این دوره‌ها، خانه سرمایه، امکان دیگری را هم برای شما دانشجویان عزیز فراهم کرده و آن وبلاگ خانه سرمایه است. در وبلاگ خانه سرمایه از آموزش های مبتدی گرفته تا آموزش‌های حرفه‌ای بورس به صورت کاملا رایگان منتشر می‌شوند و به صورت روزانه هم در حال آپدیت شدن هستند. بنابراین شما به یک منبع آپدیت شده از اطلاعات مالی دسترسی کامل و رایگان دارید. علاوه بر این، می‌توانید در وبلاگ خانه سرمایه، مقاله‌های کاربردی زیادی در مورد ارزهای دیجیتال پیدا کنید و در مورد این منابع مالی تازه وارد، خیلی خوب آموزش ببینید. در این وبلاگ می‌توانید نکته‌ها و آموزش‌های رایگان سرمایه‌گذاری را مشاهده کنید. آموزش‌هایی مثل:

 • صفر تا صد بورس
 • عرضه اولیه
 • نکته‌های پایه‌ای سرمایه‌گذاری
 • نکته‌های حرفه‌ای سرمایه‌گذاری
 • خلاصه مهم‌ترین کتاب‌های سرمایه‌گذاری و آموزش‌های مالی
 • بررسی جدیدترین تغییرات در دنیای مالی و بورس
 • مقاله‌های جذاب در مورد پول و مدیریت مالی

رسانه خانه سرمایه، آموزش در بستر مالتی مدیا برای شما

خدمت دیگر خانه سرمایه به علاقه‌مندان سرمایه‌گذاری در بورس و بازارهای مالی، رسانه خانه سرمایه است. آموزش از طریق ویدیو، یکی از اثرگذارترین روش‌های آموزشی است. خانه سرمایه نیز از این بستر پویای آموزشی استفاده زیادی کرده است. کلیپ‌ها و آموزش‌های ویدیویی زیادی در رسانه خانه وجود دارند که می‌توانید به رایگان از آنها استفاده کنید. علاوه بر این، در رسانه خانه سرمایه، می‌توانید مصاحبه دانشجویان سابق دوره نخبگان را نیز مشاهده کنید. این دانشجویان، نمونه‌های کوچکی از جمعیت هزار نفری هستند که بخشی از موفقیتشان را با ما در میان گذاشتند. کسانی که با به کار بردن آموزش‌های خانه سرمایه از 10 تا 800 درصد سود در سرمایه‌گذاری‌هایشان بهره‌مند شدند. شما نیز می‌توانید به این جمعیت هزار نفری ملحق شوید. مسیر یادگیری، همیشه باز است و خانه سرمایه، همیشه مشتاق آموزش به شما است.

 

تحریریه ایصمانیوز

→ خواندن مطلب قبلی

ابتلای یک مقام دولتی دیگر فرانسه به کرونا

خواندن مطلب بعدی ←

تامین مالی ۱۱ هزار میلیارد تومانی دولت از درگاه فرابورس

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *