باشگاه استقلال به مظاهری: قراردادت را فسخ کن، به سلامت!

فارس نوشت: باشگاه استقلال به وکیل دروازه بان این تیم اعلام کرد می تواند قراردادش را فسخ کند.

مهدی صادقی وکیل رشید مظاهری بعد از خروج از باشگاه استقلال به خبرنگاران گفت: ما چندی نشستی را با باشگاه داشتیم و مشکلات را مطرح کردیم. بعد از مطرح کردن این مسائل نتیجه گرفتیم که ۱۰ روز صبر کنیم.دو روز پیش هم با مجیدی صحبت کردیم و او گفت تا فردا یعنی دیروز ظهر به ما خبر می دهد.

وی افزود: ظهر روز گذشته به ما گفتند که مدیریت باشگاه گفته باید مشکلتان را باید حل کنید و ما کاری نمی توانیم برایتان انجام دهیم. امروز به احترام باشگاه از ساعت ۱۲ منتظر شدیم تا مددی به باشگاه بیاید. در این چند روز هم به ما  خیلی سخت گذشت. امروز مدیرعامل باشگاه رک و راست به ما گفت بروید و قراردادتان را فسخ کنید. به سلامت!

وکیل مظاهری تاکید کرد:ما آمدیم مشکل را حل کنیم و حتی گفتیم تمایل ما به ادامه قرارداد است اما او گفت بروید و قرارداد را فسخ کنید.آقای مجیدی هم روز گذشته گفت با آقای مددی صحبت کنید.

صادقی تاکید کرد: من فکر می کنم مدیریت و هیات مدیره علاقه ای به ادامه این قرارداد ندارند. در جلسه با اینکه با احترام صحبت کردیم اما مددی تهدید کرد که تا ۳ ماه دیگر فلان می کنیم!

وی در خصوص اینکه آیا خواستار افزایش مبلغ داشته اند گفت: در زمان آقای مددی بخشی از قرارداد را کم کردیم و آپشن ها کم شد. تهمت های زیادی به ما زدند در حالی که نیم فصل هم می توانستیم قرارداد را فسخ کنیم. توقع ما این بود همانطور که ما صبر کردیم باشگاه به احترام بگذارد اما اینکه بگویند بروید هر کاری می خواهید انجام بدهید درست نیست.

وکیل مظاهری در خصوص اینکه تمدید قرارداد حسینی چقدر این تصمیم نقش داشت گفت: برای ما تاثیری نداشت چون ما قرارداد داشتیم. اگر برخی افراد به صحبت ها و مصاحبه های خود ادامه بدهند تمام مدارکی که که داریم را ارائه می کنیم.من هم هوادار استقلال هستم و الان توقع این بی احترامی را نداشتم. مددی علنی گفت خوش آمدید و بروید فسخ کنید.

تحریریه

→ خواندن مطلب قبلی

آمریکا:بازگشت به مذاکره را به ایرانی‌ها واگذار می‌کنیم/تحریم‌ها به قوت خود باقی است

خواندن مطلب بعدی ←

هواوی گوشی‌های پرچمدار سری P50 را معرفی کرد؛ بهترین کیفیت در عکاسی با موبایل

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *