آپدیت واتس آپ ، ارائه امکان گپ در چند دستگاه

به روزرسانی جدید واتس اپ در راه است

بر اساس اطلاعات جدید، واتس اپ به زودی به شما امکان می‌دهد از یک حساب برای گپ زدن در چندین دستگاه استفاده کنید و این همان چیزی است که بسیاری از کاربران از مدت‌ها پیش انتظارش را داشتند.
پایگاه خبری ایصما نیوز (isma.news) : 

بر اساس اطلاعات جدید، واتس اپ به زودی به شما امکان می‌دهد از یک حساب برای گپ زدن در چندین دستگاه استفاده کنید و این همان چیزی است که بسیاری از کاربران از مدت‌ها پیش انتظارش را داشتند.

به گزارش ایصمانیوز ، ویژگی‌های WhatsApp QR Code اکنون ویژگی‌های افزودن مخاطبین در واتس اپ آسان‌تر می‌کند.

همچن انتظار می‌رود ویژگی “دستگاه‌های پیوند یافته” قادر به همگام سازی داده‌ها در دستگاه‌هایی باشد که امکان دسترسی یکپارچه را فراهم می‌کند.

مدتی است که برنامه پیام رسانی واتس اپ در حال پشتیبانی از چندین دستگاه است، اما این موضوع هنوز تأیید نشده است. ما می‌دانیم که چنین ویژگی‌هایی از طریق به روزرسانی‌های بتا در حال توسعه است و در نتیجه انتظار داریم که ویژگی مذکور را بتوان بین همین ویژگی‌ها طبقه بندی کرد.

طبق گزارشی جدید، به روزرسانی جدید v۲.۲۰.۱۹۶.۸ برای آندروید، به دو ویژگی اشاره کرده است که شامل جستجوی پیشرفته و پشتیبانی از چندین دستگاه است. در این گزارش آمده است که آخرین به روز رسانی بتا نشان می‌دهد که رابط کاربری (UI) چگونه ظاهر می‌شود یا چگونه می‌توان آنرا استفاده کرد. کار برای حالت جستجوی پیشرفته اکنون مدتی ادامه دارد و بتا جدید پیشرفت‌های UI را که واتس اپ برای این ویژگی ایجاد کرده است نشان داده است.

همچنین انتظار می‌رود ویژگی “دستگاه‌های پیوند یافته” قادر به همگام سازی داده‌ها در دستگاه‌هایی باشد که امکان دسترسی یکپارچه را فراهم می‌کند. کاربران از طریق بخش دستگاه‌های مرتبط شده قادر به اضافه کردن دستگاه جدید خواهند بود.

تحریریه ایصمانیوز

→ خواندن مطلب قبلی

ضرغامی : در انتخابات 1400 کاندیدا میشوم

خواندن مطلب بعدی ←

هاشمی طبا : پیروزی احمدی نژاد در انتخابات 1400 بسیار محتمل است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *